You have no items in your shopping cart.

GRĄŽINIMAS

Pirkdami el. parduotuvėje Jūs turite teisę anuliuoti pirkimo sandorį per 14 kalendorinių dienų. 14 dienų terminas skaičiuojamas nuo dienos, kai Pirkėjas gavo pranešimą apie į paštomatą arba pašto įstaigą atėjusią siuntą, kurjerio atveju - nuo užsakymo pristatymo Jūsų adresu.

Norėdamas pasinaudoti anuliavimo teise išsiųskite pareiškimą dėl sutarties anuliavimo elektroninio pašto adresu info@abakhan.ee.

Pirktas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo pareiškimo dėl anuliavimo pateikimo.

Grąžinama prekė turi būti be trūkumų, tos pačios komplektacijos, originalioje pakuotėje ir nenaudota.

Išmatuotos prekės (pvz., audiniai, juostelės ir pan.) grąžinti negalima, išskyrus, kai prekė turi trūkumų.

Su grąžinimu susijusias išlaidas turi apmokėti Pirkėjas.

Skaitykite apie pirkimo sandorio anuliavimą Pirkimo El. parduotuvėje taisyklių skyrelyje anuliavimo teisė.


Neteisingos arba nekokybiškos prekės grąžinimas

Jeigu prekė yra ne ta, kurią užsakėte arba yra su defektu, nedelsdami apie tai praneškite mums, bet ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo neatitikimo arba trūkumo nustatymo.

Tam užpildykite pareiškimą dėl prekės grąžinimo ir jišsiųskite mūsų elektroninio pašto adresu info@abakhan.ee.

Pardavėjas turi teisę nepriimti nekokybiškos grąžinamos prekės.

Skaitykite apie prekės grąžinimą Pirkimo el. parduotuvėje taisyklių skyrelį sutarties sąlygų neatitinkančių prekių grąžinimas.

Prekes prašome grąžinti adresu:

AS ABAKHAN FABRICS EESTI

Tila küla, 60532 Tartumaa, Eesti (Tartu apskritis, Estija)


Užsakymo anuliavimas prieš vykdant užsakymą

Kui soovite tellimust tühistada pärast toodete eest tasumist, kuid enne kaupade kohaletoimetamist, siis teatage sellest viivitamatult elektronposti aadressile info@abakhan.ee.

El. laiške reikia nurodyti užsakymo numerį ir pridėti savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, užsakymo pateikimo datą, kontaktinį telefoną, banko sąskaitos Nr.).


Pinigų grąžinimas

Sutarties anuliavimo atveju grąžinsime Jums pirkimo sumą kartu su prekės pristatymo išlaidomis ne vėliau kaip per 14 dienų po to, kai gausime pareiškimą dėl sutarties anuliavimo. Pinigus grąžinsime į pareiškime dėl anuliavimo nurodytą banko sąskaitą.

Pardavėjas turi teisę negrąžinti sumokėtų pinigų, kol prekė nebus grąžinta arba kol nepateiksite įrodymo, kad prekė yra grąžinta.